Vole Word Reviewer

Word Dosyalarına Multimedya Not Ekleme Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 37 MB
  • Version 3.11.40108
  • Dil İngilizce
  • Firma Sanwhole
Vole Word Reviewer; kullanımı oldukça kolay olan bir uygulama olup Microsoft Office Word dosyaları üzerinde not tutmak isteyen kullanıcıların Word dokümanları üzerinde herhangi bir değişilik gerçekleştirmeden ve orijinal yapılarını bozmadan onlara dilediğ

Vole Word Reviewer; kullanımı oldukça kolay olan bir uygulama olup Microsoft Office Word dosyaları üzerinde not tutmak isteyen kullanıcıların Word dokümanları üzerinde herhangi bir değişilik gerçekleştirmeden ve orijinal yapılarını bozmadan onlara dilediğiniz kadar not ekleyebilmenizi sağlayan etkili bir uygulamadır.

Vole Word Reviewer bilgi aktarımı ve iş dünyası yazılımlarında kullanıcılarını sahip olduğu özellikleri ile oldukça memnun bırakmakta ve doküman ve bilgi transferlerinde tercih edilen bir yazılım olmaktadır. Uygulama ile hazırlayacağınız sesli, videolu veya görsel multimedya notlarınızı alıcılarına sorunsuz bir şekilde aktarabilirsiniz. Her bir satır, başlık veya sayfa için notlar düzenleyebilmenize olanak sağlayan Vole Word Reviewer ile orijinal dokümanı görüntülerken aynı zamanda notları da görüntüleyebilirsiniz. 

Vole Word Revieweriş dünyası ve akademik yazışmalar gerçekleştiren kullanıcılara kullanabilecekleri en etkili uygulamalardan birisi olarak pek çok ihtiyaçlarına cevap oluşturabilecek özelliklere sahip olduğunu hatırlatmak isterim. 

 

 

 

Daha Fazla Göster
Vole Word Reviewer indir